22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

UROCZYSTE OBCHODY DNI HONOROWEGO KRWIODAWSTWA PCK W PRZEMYŚLU

     W dniu 23 listopada odbędą się obchody Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK. Uroczystości rozpoczną się godzinie 10.00 Mszą Świętą odprawioną w Bazylice Archikatedralnej w intencji Honorowych Krwiodawców i ich rodzin, osób zawdzięczających im zdrowie i życie oraz sympatyków ruchu honorowego krwiodawstwa.

     Na spotkaniu w Klubie Garnizonowym w Przemyślu o godzinie 11.30 wręczone zostaną odznaczenia. Oprawę artystyczną uroczystości zapewniła Szkoła Podstawowa nr 15.
Organizatorami obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK są Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Przemyślu, Rejonowa Rada HDK PCK w Przemyślu oraz Wydział Duszpasterski Kurii Metropolitalnej.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl