7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Razem dla Niepodległej

10 i 12 listopada zapraszamy do Centrum Kulturalnego w Przemyślu na kolejne wydarzenia w ramach projektu "Razem dla Niepodległej".

 

niepodlegla_logo_pl.jpeg

 

10 listopada o godzinie 10:00 odbędzie się podsumowanie konkursu plastycznego dla dzieci, któremu będzie towarzyszyły warsztaty dla laureatów konkursu, ich rodziców i opiekunów tworzenia kokard narodowych oraz koncert piosenek patriotycznych w wykonaniu solistów z Centrum Piosenki Dziecięcej przy SP nr 15 w Przemyślu, Studia Piosenki Aga Centrum Kulturalnego w Przemyślu i Szkoły Podstawowej nr 14 w Przemyślu.

 

Natomiast 12 listopada o godz. 17:00 zapraszamy na wernisaż wystawy „ŚWIADECTWA HISTORII", w ramach której eksponowane będą archiwalia ze zbiorów Archiwum Państwowego w Przemyślu, Przemyskiej Biblioteki Publicznej oraz mieszkańców Przemyśla.

 

Zwieńczeniem projektu będzie koncert zespołów Tadek Firma Solo, Forteca i Contra Mundum. Na niego zapraszamy także 12 listopada o godz. 18:00.

 

WSTĘP WOLNY! (Bezpłatne wejściówki do odebrania w Kasie CK)

 

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

 

niepodlegla_plakat_2017.jpeg

 

Projekt jest dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 03-11-2017 07:52