10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

CENTRALNE UROCZYSTOŚCI DNIA SŁUŻBY CELNEJ w PRZEMYŚLU

     W sobotę 24 września br. odbyły się w Przemyślu Centralne Uroczystości Dnia Służby Celnej podczas, których został przekazany Izbie Celnej w Przemyślu sztandar, który jest symbolem jeszcze głębszego powiązania tej instytucji z naszym Miastem.

 

     Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 10.00 na przemyskim Rynku, gdzie zgromadziły się zaproszone delegacje Izb Celnych z całej Polski. Sztandar, którego fundatorem był komitet społeczny, został wręczony przez Przewodniczącego Komitetu Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomę.

 

    Ponadto w programie uroczystości znalazło się również nadanie odznaczeń państwowych, oraz nadanie wyższych stopni służbowych. Decyzją Dyrektora Izby Celnej w Przemyślu Marka Kachaniaka odznaką okolicznościową  uhonorowano Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomę.

    Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości na przemyskim Rynku dalszy ciąg Centralnych Uroczystości Dnia Służby Celnej odbył się na parkingu Izby Celnej przy ul. Sieleckiej. Funkcjonariusze przygotowali między innymi pokaz tresury psów, a także modelową akcję grupy mobilnej. Przybyłym na uroczystość czas umilał zespół muzyczny.

Foto:W.Wołczyk
Tekst: RAFAŁ PORADA
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA

Opublikował:  | Data publikacji: 26-09-2005 11:01
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:52