13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Diamentowe Gody Państwa Tymczyszynów

60 lat temu Państwo Jadwiga i Tadeusz Tymczyszynowie złożyli przysięgę, która zobowiązała ich do bycia ze sobą na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie... I choć teraz zgodnie przyznają, że przez tyle lat wspólnego życia nie zawsze bywa kolorowo, to najważniejszą rzeczą, o której nigdy nie zdarzyło im się zapomnieć był wzajemny szacunek. Bez niego nawet najgorętsza miłość nie przetrwałaby przeszło połowy wieku...

 

8.jpeg

 

W poniedziałek, 30 października Dariusz Łapa – Sekretarz Miasta Przemyśla odwiedził Szanownych Jubilatów w ich domu. Sekretarz wręczył małżonkom kwiaty oraz list gratulacyjny od Prezydenta Miasta wraz z najlepszymi życzeniami wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz długich i spokojnych lat życia.

 

4.jpeg

 

Jadwiga i Tadeusz Tymczyszynowie mieszkają w Przemyślu. Tu się poznali i pobrali. Pani Jadwiga jest emerytowaną bibliotekarką, jej mąż przez większą część życia był zawodowo związany z Zakładami Automatyki Mera-Polna. Jubilaci dochowali się 4 dzieci, ośmiorga wnucząt i pięciorga prawnucząt (szóste niebawem pojawi się na świecie).

 

5.jpeg

 

Szanownym Jubilatom serdecznie gratulujemy wyjątkowej rocznicy i życzymy dalszych szczęśliwych lat przeżytych w zdrowiu, miłości i radości!

 

 

 

fot. Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 31-10-2017 08:03
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 31-10-2017 08:58