37 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wybrane linie komunikacji miejskiej we Wszystkich Świętych za darmo!

1 listopada na drogach zawsze panuje bardzo duży ruch, zwłaszcza w okolicach cmentarzy. W tym roku po raz pierwszy Prezydent Miasta podjął decyzję o uruchomieniu w tym czasie dodatkowych linii A, B, C oraz D, którymi mieszkańcy Przemyśla oraz wszyscy inni odwiedzający przemyskie nekropolie będą mogli za darmo przemieszczać się pomiędzy Cmentarzem Głównym, a Cmentarzem Zasańskim.

 

W związku z nadchodzącym dniem Wszystkich Świętych, Prezydent Miasta Przemyśla wraz z Miejskim Zakładem Komunikacji zachęcają wszystkich mieszkańców miasta do pozostawienia aut w garażach i skorzystania w najbliższych dniach z DARMOWEJ komunikacji miejskiej.

Już od jutra, 31 października do 2 listopada, wszyscy pasażerowie będą mogli zupełnie za darmo podróżować specjalnie uruchomionymi na tę okazję liniami MZK. Dodatkowe linie A, B, C oraz D kursować będą pomiędzy Cmentarzem Głównym, a Cmentarzem Zasańskim.

 

Linie A i B kursować będą 1 listopada (przez cały dzień).

Linią A pojedziemy z przystanku Słowackiego PGK, przez ul. Glazera w kierunku ul. Bielskiego. Następnie zjeżdżając serpentynami wrócimy ul. Grunwaldzką i Jagiellońską z powrotem na przystanek mieszczący się przy Cmentarzu Głównym.

Trasa Linii B wygląda podobnie, z tą różnicą, że autobus będzie wjeżdżał na ul. Bielskiego nie przez ul. Glazera, a od strony serpentyn.

 

Linie C i D kursować będą w dniach 31 października – 2 listopada w godzinach 10.15 – 14.48 z przystanku „Słowackiego PGK” do przystanku przy ul. Bolesława Śmiałego.

 

!!! Informujemy, że bezpłatne przejazdy nie dotyczą pozostałych linii autobusowych MZK kursujących na terenie miasta Przemyśla. !!!

 

Z rozkładem jazdy w/w linii można zapoznać się tutaj.

 

Ponadto w związku z wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu drogowego na ulicach przylegających do Cmentarza Komunalnego przy ulicy Słowackiego w okresie od 28.10.2017r. do 02.11.2017r. przystanek „Przemysława-Działki – kierunek centrum miasta” zostanie w tym terminie wyłączony z ruchu.

 

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.mzk.przemysl.pl

MZK.jpeg

fot. MZK Sp. z o.o. Przemyśl

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 30-10-2017 11:20
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 30-10-2017 14:57