19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

UROCZYSTOŚĆ DNIA SŁUŻBY CELNEJ w PRZEMYŚLU

W dniu 24 września na przemyskim Rynku odbędą się centralne uroczystości Dnia Służby Celnej w Przemyślu. Głównym punktem uroczystości będzie wręczenie sztandaru Izbie Celnej w Przemyślu.

 Sobotnie uroczystości rozpoczną się w sobotę 24 września o godzinie 10.00 na Rynku Starego Miasta. W programie uroczystości znalazło się również nadanie odznaczeń państwowych, oraz nadanie wyższych stopni służbowych.
 To nie jedyne uroczystości w tym dniu. Od godziny 12.00 do 16.00 odbędą się „Dni otwarte Izby Celnej w Przemyślu”. Przygotowana została na tę okazję wystawa osiągnięć Izby Celnej w Przemyślu w walce z przemytem, pokaz użycia środków przymusu bezpośredniego, pokaz tresury psów służbowych oraz prezentacja grup mobilnych.
 Wręczony na sobotnich uroczystościach sztandar Izbie Celnej w Przemyślu będzie miał wymiar symbolizujący powiązanie tej instytucji z naszym Miastem. W uroczystości udział wezmą miedzy innymi Szef Służby Celnej, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów Wiesław Czyżowicz, Dyrektor Izby Celnej w Przemyślu Marek Kachaniak, a także władze Miasta Przemyśla i zaproszone na uroczystości delegacje.


RAFAŁ PORADA
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl