16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Kłamstwo” – spektakl w reżyserii Wojciecha Malajkata już 3 listopada na deskach Zamku Kazimierzowskiego!

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek” serdecznie zaprasza w piątek, 3 listopada o godzinie 19.00 na teatralną komedię małżeńską Floriana Zellera pt. ,,Kłamstwo”.

 

banerek klamstwo.jpeg


„Kłamstwo” to niesamowite i przenikliwe, a przy tym zaskakująco zabawne studium właśnie… kłamstwa.  

 

Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu „Kłamstwo”! Metaforycznie udało się w spektaklu połączyć Bergmanowskie „Sceny z życia małżeńskiego” z kilkoma komediami Woody`ego  Allena. Oczywiście sztuka nie jest jedynie słowną ekwilibrystyką, zawiera również racjonalny, ale i filozoficzny podtekst.

Reżyser spektaklu, Wojciech Malajkat, niedawno powiedział: „Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i  wyśmienitych aktorów, którzy potrafią wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawić publiczność i sprawić, że paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy”.

 

Obsada: Joanna Liszowska, Adriana Kalska, Sambor Czarnota, Wojciech Malajkat.

 

 

Zapraszamy!

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek” – 3 listopada br. – godzina 19.00

 

KLAMSTWO.jpeg

 

Bilety w cenie 70 zł i 60 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz przed spektaklem na Zamku Kazimierzowskim.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 27-10-2017 11:37
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 27-10-2017 11:41