22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„KARTOTEKA” NA 50-LECIE PRACY ARTYSTYCZNEJ

Z okazji 50-lecia pracy artystycznej i 70-rocznicy urodzin Zbigniewa Chrzanowskiego, 17 września br. o godz. 18.00 na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu odbędzie się Wieczór Jubileuszowy tego zasłużonego reżysera i aktora, organizowany przez Przemyskie Centrum Kultury i Nauki oraz Zespół Polskiego Teatru Ludowego we Lwowie.

Zbigniew Chrzanowski od 1966 roku sprawuje kierownictwo artystyczne  nad Polskim Teatrem Ludowym we Lwowie, jest również jego aktorem. W sobotni wieczór na Zamku Kazimierzowskim. Jubilat m.in. zagra główną rolę w „Kartotece” Tadeusza Różewicza we własnej reżyserii.


WITOLD WOŁCZYK
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl