10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

II Dziecięcy Festiwal „Piosenka w mundurze”

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia występów uczestników

II edycji DZIECIĘCEGO FESTIWALU „PIOSENKA W MUNDURZE”.

 

Celem Festiwalu jest popularyzacja tradycyjnych i współczesnych polskich piosenek wojskowych i patriotycznych, konfrontacja umiejętności wokalno-instrumentalnych młodych wykonawców oraz wzbogacenie edukacji patriotycznej i narodowej dzieci i młodzieży poprzez piosenkę. Konkurs skierowany jest do dzieci z podkarpackich szkół podstawowych, nad którymi patronat sprawują służby mundurowe oraz szkół współpracujących ze służbami mundurowymi.

Do udziału w II edycji Festiwalu zgłosiło się około 30 wykonawców – solistów i zespołów w dwóch kategoriach wiekowych.

 

Prezentacje młodych artystów odbędą się 6 listopada w godzinach od 9.00 do 15.00 w Zamku Kazimierzowskim, natomiast na uroczyste wręczenie nagród i koncert laureatów zapraszamy do Zamku w środę, 8 listopada o godzinie 14.00.

 

 

Organizatorami Festiwalu są:

Komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej

Prezydent Miasta Przemyśla

Starosta Przemyski

Dyrektor Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

plakat-nowy.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl