21 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyskie Targi Pracy

We wtorek 17 października br. w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Przemyślu odbyła się kolejna, tym razem jesienna edycja „Przemyskich Targów Pracy”. Targi, to cykliczna impreza organizowana przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Przemyślu.

Celem przedsięwzięcia jest zaprezentowanie mieszkańcom Przemyśla i powiatu przemyskiego kompleksowej oferty pracy dostępnej na lokalnym rynku. Przemyskie Targi Pracy, to także możliwość spotkania z ekspertami, informacje na temat możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz niepowtarzalna szansa na zdobycie wiedzy, która już dziś pozwoli właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju. Targi to jednak przede wszystkim doskonała okazja do zapoznania się z oczekiwaniami i wymaganiami na określonych stanowiskach pracy.

Po raz kolejny organizatorzy zaprosili do współpracy przedstawicieli instytucji państwowych, służb mundurowych i przedsiębiorstw działających na terenie Podkarpacia. Ponadto podczas targów można było zapoznać się z ofertą agencji pośrednictwa pracy, a także dowiedzieć się wiele na temat europejskiego rynku pracy, staży i wolontariatu europejskiego.


W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Wicewojewoda Podkarpacki Piotr Pilch, Posłowie na Sejm RP - Wojciech Bakun i Mieczysław Kasprzak, przedstawiciele Posłów na Sejm RP Andrzeja Matusiewicza oraz Marka Rząsy, Sekretarz Miasta Przemyśla Dariusz Łapa, Starosta Przemyski Jan Pączek, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Adam Łoziński, Komendant Miejski Policji mł. insp. Wojciech Kiełtyka, a także przedstawiciele powiatowego oraz wojewódzkiego Urzędu Pracy.

 

 

 

fot. Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 17-10-2017 12:47
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 17-10-2017 12:57