2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W PRZEMYŚLU

   Koncertem Orkiestry Dętej Komendy Hufca ZHP rozpocznie się (godz. 15.00) 9 stycznia miejski finał XIII edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na Rynku Starego Miasta wystąpią z tej okazji także inne przemyskie zespoły: Kapela Folkloru Miejskiego „Fidelis”, zespoły wokalne Klubu Garnizonowego, zespół młodzieżowy Teatru Edukacyjnego, Przemyska Kapela Podwórkowa „TA - JOJ”, Centrum Piosenki Dziecięcej, Zespół Akord z Żurawicy, zespoły z Centrum Kulturalnego w Przemyślu. Tradycyjnie zakończenie i „Światełko do nieba” zaplanowane zostało na godzinę 20.00.

    Podobnie jak w latach ubiegłych sztab przemyskiego finału WOŚP znajduje się w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Św. Józefa 6, a jego szefem jest Adam Król. Akcję zbiórki pieniędzy prowadzić będzie 100 wolontariuszy. W MDK i Centrum Kulturalnym w dalszym ciągu prowadzona jest zbiórka przedmiotów, które będą licytowane na aukcji odbywającej się w Klubie „Niedźwiadek” również od godziny 15.00.

WITOLD WOŁCZYK
BIURO PREZYDENTA MIASTA  

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl