14.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wojewódzkie podsumowanie sportowego współzawodnictwa szkół, gmin, powiatów i klubów za rok 2016/2017 w Dębicy

W dniu 10 października 2017 r. w Dębicy, odbyło się wojewódzkie podsumowanie sportowego współzawodnictwa szkół, gmin, powiatów i klubów za rok 2016/2017.

Czołowe miejsca w tym współzawodnictwie zajęły nasze szkoły: Szkoła Podstawowa nr 14, Gimnazjum nr 5 oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego. Wyróżnione szkoły otrzymały okolicznościowe statuetki i kupony na zakup sprzętu sportowego.

Ponadto Miasto Przemyśl zajęło III miejsce za realizację programu Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Statuetkę odebrał Zbigniew Rużycki - Główny specjalista z Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki.

Honorowym dyplomem został wyróżniony Paweł Trojnar nauczyciel wychowania fizycznego w I Liceum Ogólnokształcącym.

 

 

 

 

fot. Z.Rużycki

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl