0.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ZABAWA NA LODOWISKU

„Hala” Sp. z o.o. w Przemyślu jest organizatorem zabawy karnawałowej dla młodzieży i dzieci ze szkół podstawowych, która odbędzie się 5 lutego 2005r. na sztucznym lodowisku przy ul. Sanockiej.

   Zabawa rozpocznie się o godzinie 9.00 konkursem na strój karnawałowy, który potrwa do godz.. 11.30. Od godziny 11.00 do 12.00 przyjmowane będą zapisy do pozostałych konkursów – zabaw na lodzie, a te rozpoczną się po krótkiej przerwie technicznej o godzinie 12.00.
   Do godziny 14.00 wstęp na lodowisko jest wolny. Dla uczestników zabawy przewidziano wiele atrakcyjnych nagród, dyplomy oraz słodycze.

http://www.hala.neostrada.pl  tel. (16) 670 65 45

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl