14.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Święto 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta Przemyśla do włączenia się w obchody Święta 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich.

 

Już w najbliższy piątek, 13 października 2017 r. 5. Batalion Strzelców Podhalańskich zaprasza na Dzień Otwartych Koszar. Od godz. 9.00 czekać będą na Państwa m.in.: pokazy sprzętu wojskowego, gry i konkursy dla najmłodszych oraz gorąca grochówka wojskowa. Zaś o godzinie 17.30 na Rynku Starego Miasta odbędzie się część oficjalna obchodów Święta 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich, którą zakończy uroczysty przemarsz pododdziałów do Jednostki Wojskowej.

 

Święto Batalionu - ZAPROSZENIE (FILM)

 

Zapraszamy!

 

zaproszenie_-1.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl