9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

KONKURS FRYZJERSKI

    Hala Sportowa w Przemyślu będzie gościć 27 lutego br.(godz. 9.00) uczestników Podkarpackiego Konkursu Uczniów Rzemiosła w zawodzie fryzjera. Patronat nad Konkursem objął Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma.

   Organizatorem Konkursu jest Cech Rzemiosł Różnych w Przemyślu wspólnie z Izbą Rzemieślniczą w Rzeszowie, a weźmie w nim udział 20 uczniów z całego województwa podkarpackiego. Uczestników oceniać będzie ogólnopolska komisja, która przyzna Nagrodę Prezydenta Miasta, Nagrodę Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie, a także nagrody sponsorów i cechu.
   Zwycięzca konkursu otrzymuje tytuł Mistrza Podkarpacia. Zwycięzcy będą reprezentować Podkarpacie na Mistrzostwach Polski w Poznaniu.
   Każdy, kto się zgłosi może wziąć udział w tym Konkursie - musi być oczywiscie uczniem Zakładu Rzemieślniczego zrzeszonego w jakimś Cechu.

WITOLD WOŁCZYK
BIURO PREZYDENTA MIASTA

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl