12.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zakończono przebudowę ul. Tatarskiej

W piątek, 29 września Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma oraz Zastępca Prezydenta Grzegorz Hayder w obecności przedstawicieli Zarządu Dróg Miejskich, wykonawcy robót i mieszkańców osiedla dokonali końcowego odbioru inwestycji.

 

Zakres robót obejmował rozbudowę odcinka od skrzyżowania z ulicą Szykowskiego do skrzyżowania z ulicą Przemysława wraz z odwodnieniem oraz zabezpieczeniem i przebudową pozostałej infrastruktury technicznej. Część ulicy została poszerzona. Zmodernizowano również oświetlenie uliczne poprzez zamontowanie nowych energooszczędnych opraw.

 

Przebudowa ul. Tatarskiej, jest kolejną inwestycją na tym osiedlu, którą udało zrealizować się w tym roku. Początkiem sierpnia br. dokonano końcowego odbioru ul. Piasta Kołodzieja. W najbliższym czasie planowane są dalsze czynności, tym razem związane z przebudową ul. Witolda Regera.

 

Przebudowa została zrealizowania przez PBI Infrastruktura Spółka Akcyjna  z siedzibą w Kraśniku oraz PBI WMB Spółka z o.o. z siedzibą w Kraśniku.

Całkowity koszt przebudowy wyniósł 2 mln zł.

 

 

Kiedyś:

Wcześniej na przemyskie Zniesienie prowadziła wąska droga, wyłożona nierównymi płytami betonowymi, w górnej części szutrowa. 

 

Tatarska kiedyś fot.G. Karnas.jpegfot. G. Karnas

 

Teraz:

 

DSC_0640.jpegfot. A. Czereba

 

Kiedyś:

 

Tatarska kiedyś 2 - fot. G. Karnas.jpegfot. G. Karnas

 

Teraz:

 

DSC_0666.jpegfot. A. Czereba

 

Agata Czereba

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl