2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

WIZYTA EUROPDEPUTOWANEGO

   W dniu 22 marca w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Roberta Chomy z Januszem Onyszkiewiczem Posłem do Parlamentu Europejskiego.
Jak wyjaśnił eurodeputowany głównym powodem przyjazdu do Przemyśla jest otwarcie w dniu dzisiejszym biura Posła do Parlamentu Europejskiego.

Poseł zapowiedział również swój udział dyskusji związanej z Konstytucją Europejską. Wizyta ma na celu także zapoznanie się i aktualizację wiedzy o sprawach związanych z otwarciem nowych przejść granicznych.
   Funkcjonowanie w Przemyślu Biura Posła Onyszkiewicza pozwoli na podjęcie kroków mających na celu lepsze poznanie uwarunkowań związanych z funkcjonowaniem granicy polsko-ukraińskiej i realizację planów związanych z rozwojem przejść granicznych. Dyżury w nowopowstałym biurze pełnione będą przez pracowników biura.
  Tymczasowe biuro mieszczące się przy ul. 3 Maja 3 zostanie otwarte w dniu 22 marca o godzinie 16.00


KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA
RAFAŁ PORADA
fot. Grzegorz Karnas

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl