WIZYTA EUROPDEPUTOWANEGO
W dniu 22 marca w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Roberta Chomy z Januszem Onyszkiewiczem Posłem do Parlamentu Europejskiego.
Jak wyjaśnił eurodeputowany głównym powodem przyjazdu do Przemyśla jest otwarcie w dniu dzisiejszym biura Posła do Parlamentu Europejskiego.
Poseł zapowiedział również swój udział dyskusji związanej z Konstytucją Europejską. Wizyta ma na celu także zapoznanie się i aktualizację wiedzy o sprawach związanych z otwarciem nowych przejść granicznych.
Funkcjonowanie w Przemyślu Biura Posła Onyszkiewicza pozwoli na podjęcie kroków mających na celu lepsze poznanie uwarunkowań związanych z funkcjonowaniem granicy polsko-ukraińskiej i realizację planów związanych z rozwojem przejść granicznych. Dyżury w nowopowstałym biurze pełnione będą przez pracowników biura.
Tymczasowe biuro mieszczące się przy ul. 3 Maja 3 zostanie otwarte w dniu 22 marca o godzinie 16.00
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA
RAFAŁ PORADA
fot. Grzegorz Karnas
Modyfikował: | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:52