17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

POZYTYWNE ECHA SESJI RAD MIEJSKICH PRZEMYŚLA I LWOWA

   Inicjatywa zorganizowania sesji rad miejskich Przemyśla i Lwowa spotkała się z aprobatą Posła do Parlamentu Europejskiego Bogadana Klicha.
  Poseł w swoim liście skierowanym do Przewodniczącego Rady Miejskiej Stanisława Radyka i Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy bardzo dziękuje za zaproszenie na sesję i podkreśla istotną rolę dobrych stosunków miedzy Polską, a Ukrainą.

Wyraża swoje przekonanie, iż „tożsamy etos tradycji „Solidarnościowej” w Polsce i rewolucji „Pomarańczowej” na Ukrainie stanowi najlepszą podstawę dla konstruowania i rozwoju konkretnych kierunków współpracy”.
  Dowodem poselskiej przychylności we współdziałaniu Przemyśla i Lwowa jest otwarcie w Rzeszowie w dniu 21 marca biura posła do Parlamentu Europejskiego dla regionu Podkarpacia. Wskazując podobieństwo historycznego cierpienia, wzywa do budowy najsolidniejszego w Europie mostu partnerstwa instytucjonalnego i obywatelskiego dla dobrej teraźniejszości i przyszłości.

RAFAŁ PORADA
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl