29 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny 2017” - także w Przemyślu!

Letni sezon turystyczny już za nami. Nie zmienia to jednak faktu, iż wiele regionów Polski właśnie jesienią ukazuje swoje najbardziej urokliwe oblicze… Dlaczego więc nie wyruszyć w Polskę właśnie teraz? W dodatku mając szansę na zobaczenie wielu najpiękniejszych zakątków naszego kraju za pół ceny…?

 

polska za pół ceny - logo.jpeg

 

"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" to znana w miastach i regionach formuła weekendowych akcji zniżkowych, już po raz trzeci organizowana na skalę całego kraju.

Po sukcesie poprzednich edycji Polska Organizacja Turystyczna po raz kolejny zaprasza do  wzięcia udziału w jesiennym weekendzie niższych cen. A ten rozpocznie już 6 października i potrwa całe trzy dni!

 

polska za pół ceny.jpeg

 

Do tegorocznej edycji akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" zgłosiło się 560 partnerów z całej Polski. Wśród nich znajdują się głównie: hotele, pensjonaty, muzea i restauracje.

W tym roku dwa obiekty z Przemyśla – Przemyskie Podziemia oraz Schron Kierowania Obroną Cywilną (przy SP 14) również włączyły się do akcji. 7 i 8 października każdy chętny będzie mógł je zwiedzić na pół ceny, do czego serdecznie zachęcamy.

 

Przemyskie Podziemia ►  

 

Schron Kierowania Obroną Cywilną  ►  

 

 

Jednak gdybyście chcieli odwiedzić jeszcze inne ciekawe miejsca, korzystając z atrakcyjnych promocji zapraszamy na stronę:  www.polskazobaczwiecej.pl, na niej znajduje się pełna lista miejsc ze zniżkami w Polsce podczas tego październikowego, promocyjnego weekendu.

 

 

Akcja „Polska zobacz więcej”, weekend za pół ceny” zainicjowana została przez Polską Organizację Turystyczną i Ministerstwo Sportu. Przedsięwzięcie ma służyć promocji naszego kraju poza głównym sezonem turystycznym.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 21-09-2017 22:14
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 21-09-2017 22:19