8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

HAPPENING „WIOSNA ZE SZTUKĄ”

  W dniu 21 marca br. Urząd Miejski w Przemyślu, Straż Miejska, oraz Klub Osiedlowy Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Salezjańskie” organizuje edukacyjny happening pod hasłem „Wiosna ze sztuką”. 

   Impreza skierowana jest do młodzieży szkół średnich i gimnazjalnych. Miejscem imprezy będzie tunel przejścia dla pieszych u zbiegu ulic Borelowskiego i Krasińskiego w Przemyślu. 
  Dla młodzieży uczestniczącej w happeningu organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje. W programie imprezy między innymi: konkurs z nagrodami na najciekawsze Graffiti, ponadto pokaz tańca break – dance i hip – hop. Happening będzie okazją do zapoznania uczestników z profilaktyką uzależnień od alkoholu i narkotyków poprzez rozdawane publikacje.
  Wszyscy chętni do udziału w konkursie na najciekawsze „Graffiti” proszeni są na spotkanie organizacyjne w dniu 14 marca o godzinie 17.00 w siedzibie Klubu osiedlowego „Salezjańskie” przy ul. Bpa Glazera 10a.

RAFAŁ PORADA
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA 
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl