14.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PGNiG wyremontuje ul. Pasteura

Spółka PGNiG prowadząca od jakiegoś czasu intensywne poszukiwania złóż gazu ziemnego na terenie naszej Gminy sfinansuje w całości remont ulicy Pasteura w dzielnicy Zielonka.

 

W poniedziałek, 18 września Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma wraz ze swoim Zastępcą Grzegorzem Hayderem oficjalnie przekazali wykonawcy plac budowy i zaraz po tym rozpoczęły się prace, które planowo mają potrwać 21 dni.

Zakres robót obejmie wymianę nawierzchni bitumicznej na ul. Pasteura na odcinku od pętli autobusowej, w kierunku ul. Kruhelskiej do ul. Na Zawadach.

 

W związku z powyższym uprzejmie prosimy użytkowników ww. drogi o ostrożną jazdę oraz o szczególne zwrócenie uwagi na wprowadzone zmiany w organizacji ruchu i dostosowanie się do nich.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl