2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

TARGI „FERIEN” W GRAZU 2005,

  W związku z organizacją Targów „FERIEN” na zaproszenie Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Wiedniu w dniach 25 – 27 luty udała się do Grazu delegacja Urzędu Miejskiego w Przemyślu, reprezentowana m.in. przez Naczelnika Wydziału Kultury Promocji i Współpracy UM Jana Jarosza. 

 

 

  Targi w Grazu miały na celu stworzenie platformy do prezentacji regionalnych. Na targach przedstawiono ofertę rekreacyjno turystyczną Miasta Przemyśla, eksponując walory turystyczno - krajobrazowe Miasta i najbliższych okolic poprzez wydawnictwa promocyjne. Zaprezentowane zostały między innymi oferty: Muzeum Twierdzy Przemyśl, Biur Turystycznych i Hoteli. 
Kolejne przyszłoroczne Targi w Grazu mają szczególne znaczenie z uwagi na 3 imprezy targowe: Ferien, 50 Plus, Trau Dich. Warto dodać iż zainteresowanie targami jest bardzo duże i odwiedza ogromna liczba osób odwiedzających Targi.

RAFAŁ PORADA 
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA
fot. Grzegorz Karnas

Opublikował:  | Data publikacji: 02-03-2005 08:20
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:52
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl