7.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

LISTY GRATULACYJNE DLA MISTRZÓW POLSKI

  W środę, 27 kwietnia, Prezydent Przemyśla Robert Choma spotkał się z grupą przemyskich narciarzy, uczestników i medalistów X Amatorskich Mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim i snowboardzie „Salomon Family Cup”.

  Tegoroczne zawody finałowe cyklu imprez „Salomon Family Cup”, które odbyły się w pierwszej połowie marca w Zawoji Policzne (Beskid Żywiecki), były wyjątkowo udane dla narciarzy z Przemyśla. Na trudnych trasach ustawionych na stoku Mosornego Gronia przemyscy narciarze wywalczyli 3 tytuły mistrzowskie i jedno miejsce trzecie, zajmując ponadto kilka lokat w czołowej „szóstce” zawodów, w różnych kategoriach.
  W uznaniu tych osiągnięć Prezydent Przemyśla wystosował listy gratulacyjne, które wręczył osobiście podczas środowego spotkania. Po wręczeniu listów rozmowa przeszła oczywiście na sprawy budowy stoku narciarskiego w Przemyślu. Jego ukończenie stworzy warunki do uzyskiwania jeszcze lepszych wyników sportowych w przyszłości.
(r)

Na zdjęciu (od lewej): Teresa Chlebowska (5. miejsce w Zawoji), Zygmunt Bobko (13. miejsce), Stanisław Stachów, (5. miejsce), Józef Gudzelak (1. miejsce), Łukasz Chachura (5. miejsce w snowboardzie), prezydent Robert Choma, Zofia Pasich (1. miejsce), Adolf Kunkiewicz (3. miejsce). W fotelu prezydenckim siedzi Bartek Bobko – zdobywca 1. miejsca w najmłodszej kategorii wiekowej.
Na zdjęciu brakuje Agnieszki Pasich-Piaseckiej (5. miejsce).

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl