2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

WYSTAWA „PARTNERSTWO MIAST”

 Przemyskie Towarzystwo Przyjaciół Paderborn wraz z Przemyskim Centrum Kultury i Nauki są organizatorami wystawy pn. „Partnerstwo miast, Przemyśl – Paderborn wczoraj i dziś”. Odbywająca się pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla ekspozycja zostanie otwarta 1 maja br. o godz. 19.30 na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu.
 

Gośćmi specjalnymi otwarcia wystawy będzie 19-osobowa grupa członków Towarzystwa Przyjaciół Przemyśl – Paderborn z jego Przewodniczącą Heidi Wernerus-Neumann na czele. Ekspozycja zawiera dokumenty i fotografie będące zapisem już ponad 10-letniej historii współpracy Przemyśla i jego partnerskiego miasta w Niemczech – Paderborn.

WITOLD WOŁCZYK
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl