29 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyska Piątka dla Hospicjum już w tę niedzielę!

Zapraszamy każdego, kto lubi łączyć przyjemne z pożytecznym na jedyny w swoim rodzaju pięciokilometrowy bieg ulicami Przemyśla. 

 

logo_biegu.jpeg

 

„Przemyska Piątka dla Hospicjum” wyruszy z przemyskiego Rynku Starego Miasta w niedzielę, 17 września o godzinie 14.00.  
Trasa powiedzie ulicą Jagiellońską na Most Orląt Przemyskich, dalej ulicą Grunwaldzką i ulicami nad Sanem: Wybrzeżem Jana Pawła II i ulicą 22 stycznia, ulicą Krasińskiego i z powrotem  przez Most Orląt Przemyskich, ulicą Jagiellońską, aż do mety, która ustawiona będzie na skwerze przy pomniku Jana Pawła II (na Placu Niepodległości). Bieg poprowadzi redaktor sportowy, Przemyślanin - Przemysław Babiarz!

Dochód z biegu przeznaczony jest na wsparcie powstającego w Przemyślu Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego BETANIA im. Św. Łazarza.

Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w Domu Katolickim „Roma” mieszczącym się przy ul. Grodzkiej 11 w Przemyślu

 

Zapisy do biegu głównego odbywają się przy pomocy formularza elektronicznego dostępnego na stronie http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=161 do dnia 13 września 2017 r. po wpłaceniu wpisowego lub osobiście 17 września 2017 r. w biurze zawodów (tylko w przypadku wolnego limitu zgłoszeń). Organizator zastrzega sobie odmowy przyjęcia zgłoszenia z innych przyczyn.

 

Organizatorem pierwszej edycji biegu "Przemyska Piątka dla Hospicjum" jest:

Rycerskie i Szpitalne Bractwo Św. Łazarza z Jerozolimy - Stowarzyszenie Katolickie

 

 

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęli:

Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma 

i

Metropolita Przemyski Abp. Adam Szal

 

 

Zapraszamy!

 

plakat- przemyska 5-bieg.jpeg

 

 

Informacje szczegółowe, regulamin oraz lista uczestników dostępne na stronie: http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=161

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 13-09-2017 12:04