16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PROMOCJA ZNACZKA POCZTOWEGO Z SERII MIASTA POLSKIE – „PRZEMYŚL”

Staraniem Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy i Dyrektora Rejonowego Poczty Polskiej Jana Żmudy w ramach serii „Miasta Polskie” wydana została edycja znaczka pocztowego z widokiem Przemyśla.

  Uroczysta promocja znaczka odbędzie się 30 kwietnia br. o godzinie 14.30 w Hotelu Gromada w Przemyślu. Wydany znaczek będzie dostępny w nominale 3,50 zł. Z okazji emisji znaczka zostały wydane także okolicznościowy datownik i koperta z widokiem Przemyśla. Warto podkreślić, że jest to pierwszy w historii znaczek z wizerunkiem naszego miasta. 
  Emisja cyklu znaczków obiegowych prezentujących miasta polskie została zapoczątkowana 1 marca 2002 roku, przez Pocztę Polską. W dniu promocji w Hotelu Gromada znajdować się będzie stoisko Poczty Polskiej, gdzie będzie można zakupić specjalną edycję kopert i znaczków z Przemyślem. 30 kwietnia będzie pierwszym dniem obiegu znaczka – ostemplowane z tą datą znaczki mają dużą wartość kolekcjonerską dla filatelistów.

 

 

RAFAŁ PORADA
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl