37 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Sportu na Orliku w Przemyślu

Dzień Sportu na Orliku przy ul. Dworskiego był gorącym dniem, nie tylko ze względu na temperaturę powietrza, ale przede wszystkim na emocje jakie towarzyszyły uczestnikom imprezy. Tego dnia w sportowych zmaganiach wzięło udział prawie 170 osób. Najmłodszą uczestniczką imprezy była czteroletnia Natalka, a najstarszym zawodnikiem okazał się być pan Stanisław (60 lat).

Tego dnia na boisku przy ul. Dworskiego w Przemyślu wiele się działo. Każdy mógł zmierzyć się w swojej ulubionej dziedzinie sportu, albo spróbować czegoś zupełnie nowego…

Piłka nożna, ręczna, koszykówka, siatkówka, bocce, biegi, a w między czasie szachy i warcaby - tu każdy znalazł coś dla siebie.

 

Dzień Sportu na Orliku (8).jpeg

 

Zabawę zaczęli najmłodsi – to przede wszystkim oni pokazali sportowego ducha i rywalizowali zdobywając cenne punkty w różnych sprawnościowych konkurencjach. Olbrzymie emocje towarzyszyły zarówno konkurencjom lekkoatletycznym, jak i familijnym. W konkursie rodzinnym bocce nie do pokonania była rodzina Państwa Makarowskich zaraz za nimi uplasowali się Państwo Pająkowie i rodzina Fugowskich z Panią Błażkowską na czele, która doskonale poradziła sobie również na bieżni.

Konkurs równoważny wygrał Sebastian Pająk, a w każdej innej dyscyplinie doskonale radzili sobie zarówno rodzice  oraz ich dzieci, a w niektórych wypadkach nawet dziadkowie. W turnieju miast wygrała reprezentacja Przemyśla, zaś turniej oldboyów zakończył się zwycięstwem ekipy Openfit.

 

Dzień Sportu na Orliku (4).jpeg

 

Dziękuję rodzicom za współpracę i uczestnictwo w naszej zabawie. Szczególne podziękowania kieruję do tych najstarszych, którzy pokazali swoim wnukom i dzieciom jak doskonale można aktywnie spędzać czas. Osobne podziękowania należą się Panu Tomaszowi Bandrowiczowi za użyczenie sprzętu bocce i wspieranie naszego Orlika. - Panie Tomku, być może dzięki Panu wyrośnie nam przyszły mistrz...?

Dziękujemy również zarządowi oraz pracownikom fundacji FRKF w Pucku za wspaniałą inicjatywę oraz za ufundowanie nagród dla naszych małych i dużych sportowców.  

Henryk Łaskarzewski

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 11-09-2017 14:58
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 11-09-2017 15:04