20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Niecodzienny trening z Jerzym Dudkiem

We wtorek 19 września br. do Przemyśla przyjedzie Jerzy Dudek. Wizyta słynnego sportowca  nie jest przypadkowa. Jerzy Dudek przybywa do naszego miasta aby spotkać się z młodzieżą, która wzięła udział w nowym projekcie Klubów Sportowych Orange polegającym na stworzeniu unikalnej gry, opartej na zasadach według autorskiego pomysłu klubu. W zadaniu wzięli udział uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Przemyślu oraz Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (SP 16) i to właśnie z nimi odbędzie się wspólny trening.

 


Zachęcamy do obejrzenia zwycięskiego filmu ►

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Harmonogram spotkania – Przemyśl, 19 września 2017

 

10:00 - 10:50 - spotkanie z dyrekcją i uczniami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 (na boisku „Orlik” przy ul. Kopernika). Krótka pogadanka, konkurs rzutów karnych, wspólne zdjęcia, rozdanie zdjęć z autografem.

 

11:00 - 11:50 - spotkanie z uczniami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 (ul. Dworskiego). Podpisanie portretu stworzonego przez dzieci z oddziałów przedszkolnych, autografy na piłkach. Portret zostanie wystawiony na aukcji, a zebrana kwota przekazana na pomoce dydaktyczne dla oddziałów przedszkolnych SOSW nr 1. Krótka pogadanka, wspólne zdjęcia, rozdanie zdjęć z autografem.

 

12:20 - 13:50 - wspólny trening w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Mickiewicza 30). Pogadanka, kilka prostych konkursów z różnych dyscyplin sportowych, wspólne zdjęcia z zawodnikami szkoły, która wspomagała nas w wyzwaniu, widzami, rozdanie zdjęć z autografem.

 

plakat Jerzy Dudek A3.jpeg

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 11-09-2017 10:25