7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

SUKCES PRZEMYSKICH STRAŻNIKÓW MIEJSKICH

9 kwietnia br. rozegrano w Rzeszowie V Rzeszowski Turniej Piłki Nożnej Pracowników Samorządowych oraz V Mistrzostwa Straży Miejskiej Podkarpacia. Wśród 10 drużyn biorących udział w turnieju znalazła się także reprezentacja przemyskiej Straży Miejskiej.

10 drużyn podzielono na dwie grupy eliminacyjne: zespół Straży Miejskiej Przemyśl wygrał wszystkie swoje cztery mecze grupowe, a w finale spotkał się z drużyną Komendy Miejskiej Policji z Rzeszowa. Po zaciętym i emocjonującym meczu wynik w czasie regulaminowym brzmiał 1:1. Dopiero aż 8 serii rzutów karnych zdecydowało o zwycięstwie przemyskiego zespołu 3:2. Tym samym zdobył on po raz trzeci tytuł Mistrza Straży Miejskich Podkarpacia. Najlepszym bramkarzem turnieju uznano Jakuba Matysa z drużyny przemyskiej.

 


 

Skład drużyny Straży Miejskiej z Przemyśla i liczba zdobytych goli przez zawodników:

 

A. Cap (1), J. Kurasz (7), J. Bożek (1), M. Miśko (4), M. Reszka (5), G. Rabka (1), L. Wajda (3), J. Matys, B. Majka.

 

WITOLD WOŁCZYK
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl