13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Piknik Integracyjny dla młodzieży niepełnosprawnej SOSW nr 3 w Przemyślu

tppir logo.jpeg

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe organizacji kolejnego Pikniku Integracyjnego dla młodzieży niepełnoprawnej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 w Przemyślu oraz zaprasza wszystkich chętnych do udziału w przedsięwzięciu.

Piknik odbędzie się 14 września br. w godz. 15.00-20.00 na terenie Zamku w Krasiczynie.

W trakcie Pikniku młodzież oraz inni uczestnicy zwiedzą zamek i park z przewodnikiem oraz wezmą udział w poczęstunku. Na zakończenie pikniku młodzież tradycyjnie otrzyma prezenty - tym razem będą nimi artykuły szkolne.

Dzięki Państwa dotychczasowej życzliwości młodzież w ciągu ostatnich lat poznała i zwiedziła między innymi: Przemyski Kopiec, Arboretum, Wioskę "Fantasy" w Kuńkowcach, Villę Bolestraszyce, Fort XII WERNER w Żurawicy, Batalion Czołgów w Żurawicy.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Przemyśla, a także członków i sympatyków Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu do udziału w tym niecodziennym "pożegnaniu lata".

Koszt udziału w Pikniku to 20 zł. Zapisy i wpłaty przyjmowane będą w biurze Towarzystwa w dniach i godzinach dyżurów lub na konto bankowe: PBS O/Przemyśl 64 8642 1155 2015 1503 2814 0001

Transport młodzieży zapewnia firma Eurobus.

 

W imieniu młodzieży z góry dziękujemy za życzliwość i wsparcie.

 

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu

 

A tak było w ubiegłym roku…

 

 

Zdjęcia pochodzą z facebookowego profilu Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 06-09-2017 14:34
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 06-09-2017 14:39