31 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mali piłkarze UKS Orlik Przemyśl wywalczyli II miejsce na ogólnopolskim turnieju ERREA CUP 2017 w Sanoku

W mocno okrojonym składzie przyszło rywalizować Przemyskim Orlątkom 27 sierpnia br. w tym świetnie zorganizowanym turnieju z bardzo mocną obsadą. Do Sanoka przybyło 12 drużyn, a każda z nich miała na celu tylko jedno - wygraną. Do rozegrania było aż 10 trudnych spotkań w nieznośnym upale.
W fazie grupowej nasi mali piłkarze grali ze zmiennym szczęściem, ale ostatecznie udało im się zakwalifikować do Ligii Mistrzów pokonując w decydującym meczu Perfect Przeworsk 2-1. Fazę finałową Orlątka zakończyły plasując się na drugim miejscu. Niestety tego dnia, Lech Poznań FA Rzeszów był nie do pokonania i zasłużenie wygrał z Orlikiem 1-0.

 

sa1.jpeg

 

Barw UKS Orlik Przemyśl w ogólnopolskim turnieju ERREA CUP 2017 w Sanoku bronili:

Oskar Sienkiewicz (1 bramka), Sebastian Pająk (2 bramki), Borys Makarowski (2 bramki), Michał Cygan (2 bramki), Szymon Pawliszak (2 bramki), Wojtek Gazda (1 bramka), Karol Stecura (8 bramek) i Gracjan Młodziński (4 bramki).

Trener Henryk Łaskarzewski.

 

sa2.jpeg

 

Najlepszym strzelcem turnieju został Karolek Stecura, który strzelał gol za golem do bramek przeciwników. A ile wysiłku kosztował naszych małych bohaterów ten turniej, najlepiej zaświadczy zdjęcie zrobione naszemu kapitanowi Gracjanowi Młodzińskiemu i Misiowi Cyganowi bezpośrednio po finałowych grach.

 

sa4.jpeg


Klasyfikacja końcowa:
1 - Lech Poznań FA Rzeszów
2 - UKS Orlik Przemyśl
3 - UKS Szóstka Jasło
4 - AP Sanok
5 - Bardomed Krosno
6 - Orzełki Brzozów

 

sa3.jpeg


Dziękujemy naszym przeciwnikom za grę fair play, zwycięzcom gratulujemy wygranej, pokonanym wyrazy uznania za walkę do końca, sędziom za bardzo dobrą postawę i obiektywizm, organizatorom za świetną organizację tej ogólnopolskiej imprezy oraz wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki.

 

Pozdrawiam,
Henryk Łaskarzewski

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 06-09-2017 11:39
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 06-09-2017 11:41