14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

SPOTKANIE KIBICÓW POLONII Z WŁADZAMI

W dniu 14 kwietnia na dziedzińcu Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu odbyło się spotkanie kibiców MKS Polonia z władzami miasta, oraz z przedstawicielami klubów MKS Polonia i KS Czuwaj.

Spotkanie było odpowiedzią na propagowaną ideę pojednania kibiców różnych klubów w hołdzie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II. Podczas Spotkania Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Piotr Idzikowski 
w swoim wystąpieniu apelował do młodych ludzi, o propagowanie w swoim środowisku pozytywnych zachowań, na meczach jak i w życiu codziennym. Prezydent Przemyśla Robert Choma docenił przybycie kibiców, uznając ich przybycie za początek dialogu pomiędzy kibicami obydwu klubów. 
Zastępca Prezydenta Miasta, jednocześnie Prezes Klubu KS Czuwaj, w swoim wystąpieniu, również apelował do zebranych o pojednanie. Ponadto mówił o wypracowaniu wspólnych koncepcji dotyczących spraw bezpieczeństwa i przyjaźni pomiędzy kibicami klubów.
Do podobnego spotkania dojdzie w pierwszych dniach maja 
z kibicami klubu KS Czuwaj. Swoją obecność na spotkaniu zapowiedział Prezydent Przemyśla Robert Choma. Spotkanie odbędzie się w obecności działaczy i sympatyków Klubu Sportowego KS Czuwaj, oraz oczywiście kibiców. Celem spotkań jest nawiązanie dialogu pomiędzy młodzieżą kibicującą obydwu klubom. Spotkania mają na celu wypracowanie ustaleń, które bezpośrednio wpłyną na bezpieczeństwo na stadionach sportowych 
i poza nimi.

RAFAŁ PORADA
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA
Opublikował:  | Data publikacji: 15-04-2005 19:56
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:52