16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

URODZINY 100 – LATKI Z PRZEMYŚLA

W dniu 6 kwietnia br., odbyła się niezwykła uroczystość urodzinowa, Mieszkanka Przemyśla Pani Antonina Pejko właśnie w tym dniu ukończyła 100 lat.

 Stulatkę w dniu urodzin odwiedziła rodzina, sąsiedzi, oraz przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Przemyślu. Jubilatka z rąk Pani Urszuli Golec Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego otrzymała list gratulacyjny podpisany przez Prezydenta Miasta Roberta Chomę. W imieniu Rady Miejskiej w Przemyślu najserdeczniejsze życzenia Pani Antoninie złożył Jerzy Golec Radny Rady Miejskiej w Przemyślu. 
Za zdrowie stulatki w jej domu została odprawiona przez Księdza Tadeusza Gramatykę uroczysta Msza Święta, który w swoim imieniu, oraz imieniu Arcybiskupa Józefa Michalika złożył najserdeczniejsze życzenia. Pani Antoninie jeszcze raz życzymy wszelkiej pomyślności i dobrego zdrowia, oraz 200 lat życia.


RAFAŁ PORADA 
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl