7.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

MSZA ŚW. NA PRZEMYSKIM RYNKU

  Do udziału w Mszy Świętej ( o której informowaliśmy wczoraj) na Rynku Starego Miasta w intencji Ojca Świętego Jana Pawła II zaplanowanej na 7 kwietnia o godz. 20.00 zaproszeni zostali: prezydenci, burmistrzowie i starostowie województwa podkarpackiego, wójtowie powiatu przemyskiego, parlamentarzyści podkarpaccy (na Sejm, Senat oraz do Parlamentu Europejskiego), członkowie Zarządu Województwa, Radni Sejmiku Wojewódzkiego, przedstawiciele służb mundurowych. 
 

Zaproszenia do udziału w Mszy Świętej Prezydent Robert Choma i ks. archiprezbiter Mieczysław Rusin wystosowali także do przemyskich parafii, a także Kurii Metropolitalnej Kościoła Greckokatolickiego oraz oo. Bazylianów.
Msza Święta będzie w całości transmitowana przez Radio Fara – Radio Archidiecezji Przemyskiej.

Rozpoczęcie uroczystości – 18.30

Harmonogram:

18.30 – 19.00 Film z pielgrzymki Jana Pawła II do Przemyśla w 1991 roku
19.00 Modlitewne czuwanie prowadzi Przemyski Chór „Gospel” 
         (rozważania modlitewne i oprawa muzyczna)
20.00 Msza Święta – oprawa chór kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu

WITOLD WOŁCZYK
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA 
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl