22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

UROCZYSTE NABOŻEŃSTWO CELEBRACJI STACJI ŚWIATŁA

  W dniu wczorajszym (4 kwietnia) odbyło się Nabożeństwo Celebracji Stacji Światła, ku czci zmarłego Ojca Świętego Jana Pawła II. O godzinie 19.00 na parkingu przed Stadionem Polonia zgromadzili się wierni łączący się w modlitwie, żalu i smutku. 

    Wspólna modlitwa zgromadziła młodzież przemyskich szkół i wszystkich wiernych z Przemyśla i okolic. O godzinie 19.00 rozpoczęło się nabożeństwo Celebracji Stacji Światła, zgromadzeni przeszli trasą papieską zatrzymując się przy kolejnych stacjach. Nabożeństwo prowadzone było przez Ks. Wacława Partykę współprowadzącym był Ks. Tadeusz Biały - Archidiecezjalny Duszpasterz Akademicki.

  W nabożeństwie uczestniczyło około pięciu tysięcy wiernych. Uroczyste zakończenie nabożeństwa odbyło się przy Archikatedrze. 

RAFAŁ PORADA
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl