22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

NABOŻEŃSTWO CELEBRACJI STACJI ŚWIATŁA

 Ku czci zmarłego Ojca Świętego Jana Pawła II dziś o godzinie 19.00 na parkingu przed Stadionem Polonia rozpocznie się nabożeństwo „Celebracji Stacji Światła” z udziałem młodzieży. 
 
Informacja o nabożeństwie została przekazana dyrektorom, przemyskich szkół przez Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Przemyślu. Początek uroczystości o godzinie 19.00, jednoczących się w modlitwie prosimy o przybycie na parking stadionu „MKS POLONIA” na godz. 19.00 i zabranie ze sobą świec.
  Uczestnicy nabożeństwa przejdą trasą Papieską zatrzymując się przy kolejnych stacjach, kierując się w stronę Rynku Starego Miasta i Katedry. Uroczyste zakończenie Nabożeństwa Celebracji Stacji Światła odbędzie się w Katedrze. 

RAFAŁ PORADA
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl