7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kino Plenerowe na Rynku w Przemyślu. Zapraszamy!

W sobotę, 19 sierpnia kolejna odsłona Plenerowego Kina Letniego na Rynku w Przemyślu.

Tym razem w naszym kinie pod gwiazdami będzie bardzo emocjonująco…

 

Jako pierwszy na srebrnym ekranie pojawi się niezwykle wzruszający, jednak pozbawiony schematycznych banałów komediodramat „Już za tobą tęsknię”.

 

Juz-Za-Toba-Tesknie-Plakat-01.jpeg

 

Jest to historia Jess (w tej roli Drew Barrymore) i Milly (Toni Collette) - dwóch przyjaciółek, nierozłącznych odkąd poznały się jako małe dziewczynki. To wzruszająca, ciepła i przezabawna opowieść o wyjątkowej relacji, która nigdy nie zostanie przerwana, nawet gdy życie wystawi ją na ogromną próbę...

 

Kolejną naszą propozycją jest mocne kino dla prawdziwych twardzieli.

„Furia” - czyli amerykańsko-chińsko-brytyjski dramat wojenny z 2014 roku w reżyserii Davida Ayera z Bradem Pittem w roli głównej.

 

furia_plakat.jpeg

 

Akcja filmu rozgrywa się w kwietniu 1945 roku na terytorium niemieckim u schyłku II wojny światowej. Alianci przygotowują się do ostatecznego uderzenia na Niemcy. Weteran wojenny Don „Wardaddy” Collier dowodzi czołgiem o nazwie Furia, w skład którego wchodzą: Boyd „Bible” Swan, Grady „Coon-Ass” Travis i Trini „Gordo” Garcia. Kiedy podczas bitwy ginie jeden z członków załogi, na jego miejsce zostaje przydzielony niedoświadczony w boju, szeregowy Norman Ellison, który z czasem zyskuje sobie przezwisko „Maszyna”... (źródło: Wikipedia)

 

 

Jeśli więc do tej pory nie wiedzieliście jeszcze co będziecie robić w sobotę wieczorem, mamy nadzieję, że tym wpisem pomogliśmy Wam w podjęciu decyzji - wszak Plenerowe Kino Letnie na Rynku w Przemyślu to zdecydowanie najlepszy przepis na miłe spędzenie wolnego czasu.

 Zapewniamy! :-)

 

 

Kino-Letnie-3a.jpeg

 

Uwaga!

Dla pierwszych 100 osób, które  przybędą na przemyski Rynek, by wziąć udział w kinowym seansie pod gołym niebem przygotowaliśmy wygodne leżaki. Jednak z uwagi na to, że może być nas dużo więcej prosimy o zabranie ze sobą koców, własnych leżaków albo składanych krzesełek.

 

Filmy przeznaczone są dla widzów 16+. Wstęp wolny!

 

Do zobaczenia!

 

 

kino-letnie-plakat_net.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 16-08-2017 08:53
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 16-08-2017 09:09