2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

DOROCZNA NAGRODA MIASTA PRZEMYŚLA PRZYZNANA

  25 kwietnia br. odbyło się posiedzenie komisji w sprawie Dorocznej Nagrody Miasta Przemyśla. W wyniku głosowania komisja jednogłośnie wyraziła swoją opinię: Doroczną Nagrodę Miasta Przemyśla otrzymała Kapela Folkloru Miejskiego "Fidelis" za indywidualność roku 2004.

Ponadto, przyznano wyróżnienie za całokształt działalności artystycznej Panu Arturowi Mykita - założycielowi Centrum piosenki Dziecięcej ze Szkoły Podstawowej Nr 15 w Przemyślu.
  Zgodnie z regulaminem, Nagroda przyznawana jest raz w roku osobom i instytucjom, które w sposób szczególny wyróżniły się w dziedzinie szeroko pojętej kultury, tj. dokonań twórczych, artystycznych, naukowych , upowszechnianiu kultury itp. 

WITOLD WOŁCZYK
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA 
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl