16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ŚWIĘTO STRAŻY GRANICZNEJ

   14 maja, jak co roku, Straż Graniczna obchodziła swoje święto – w tym roku mija już 14 lat od powstania tej formacji Także funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału SG spotkali się w sobotnie południe w swojej siedzibie w Przemyślu, przy ul. Mickiewicza. W czasie uroczystości Komendant Oddziału gen. Henryk Majchrzak wręczył wyróżnienia i nominacje na wyższy stopień oficerski. 

  

  W obchodach święta wziął udział także Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma, który został wyróżniony medalem „Za Zasługi w Ochronie Granicy Rzeczypospolitej Polskiej” nadanym przez Komendanta Głównego SG gen. dyw. Józefa Klimowicza „za osobiste zaangażowanie oraz szczególne zasługi dla Straży Granicznej”.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl