19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejne koncerty w ramach 17. Międzynarodowego Przemyskiego Festiwalu Salezjańskie Lato Muzyczne

Powoli dobiega końca tegoroczna edycja jednej z najważniejszych imprez muzycznych na Podkarpaciu, jaką niewątpliwie jest Międzynarodowy Przemyski Festiwal Salezjańskie Lato Muzyczne. Organizatorzy przygotowali jednak jeszcze trzy koncerty, których z pewnością nie powinniście Państwo przegapić!

 

W najbliższą środę (9 sierpnia) o godzinie 19.30 w Katedrze Grekokatolickiej w Przemyślu rozpocznie się koncert zespołu wokalnego AXIOS z Ukrainy. Dodatkowo na saksofonie zagra Myhajlo Baloh, a koncert poprowadzi Taras Grudowy.

 

W czwartek (10 sierpnia) o godzinie 19.30, w Kościele Salezjanów odbędzie się koncert nadzwyczajny z okazji Międzynarodowego roku Zoltána Kodálya pod patronatem Konsulatu Generalnego Republiki Węgierskiej w Krakowie.

Wystąpi dla Państwa Octava Ensemble - zespół wokalny śpiewający na najwyższym poziomie chóralną muzykę a cappella. Kierownictwo muzyczne Zygmunt Magiera, Michał Białko – organy.

(wstęp wolny)

 

plakat_10_08_Maly.jpeg

 

A już w sobotę (12 sierpnia) serdecznie zapraszamy na Koncert Finałowy 17. Międzynarodowego Przemyskiego Festiwalu Salezjańskie Lato Muzyczne w wykonaniu Polskiej Orkiestry z XVIII w., Starck Compagnay oraz Octava Ensemble, Zbigniew Pilch (koncertmistrz), Tomasz Ślusarczyk (dyrygent).

Godzina 19.30, Kościół Karmelitów – wstęp wolny

 

Koncert_12.08 zamek.jpeg

 

Zapraszamy!

 

Organizatorzy: Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek oraz Parafia św. Józefa - Salezjanie

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 08-08-2017 14:24
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 08-08-2017 15:24