23.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uwaga! Nadciąga fala upałów!

Co prawda ostatnio pogoda nas nie rozpieszczała, na przemian albo wiało, albo dżdżyło… Wygląda jednak na to, że od najbliższej środy powróci do Przemyśla prawdziwe lato. Ale uwaga! Będzie naprawdę gorąco!

 

Od najbliższej środy (19 bm.), do niedzieli (23 lipca) prognozuje się temperaturę maksymalną w dzień od 30°C do 32°C, a w piątek i sobotę nawet do 34°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 21°C, zaś w piątek od 16°C do 18°C.

 

 

Pamiętajmy, aby w czasie upałów  spożywać duże ilości płynów i nie narażać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych dzieci ani osób starszych.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl