22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„I ŚWIĘTO MIODU – PRZEMYŚL 2005”

   Przemyśl Polską Stolicą Miodu – tak będzie w najbliższą sobotę i niedzielę, do naszego miasta zjadą pszczelarze z całego kraju. Wszystkich lubiących dobrą zabawę zapraszamy na przemyski Rynek.

   Na estradzie ustawionej w Rynku o godzinie 15 odbędzie się oficjalne otwarcie imprezy. Ponadto w programie występy artystyczne, prelekcje i ciekawostki związane z pszczelarstwem i miodem. W obrębie Rynku zostaną ustawione stoiska na którym można będzie zaopatrzyć się w miód, a także nabyć fachową literaturę. Dla smakoszy degustacje wyrobów pszczelarskich. Organizatorami imprezy są Krakowska Kongregacja Kupiecka Oddział Terenowy w Przemyślu, Urząd Miejski w Przemyślu, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki, oraz Centrum kulturalne w Przemyślu. 
   Święto Miodu zbiega się także z Jubileuszem 30-sto lecia Centrum Kulturalnego w Przemyślu, drugi dzień imprez na estradzie w Rynku wypełnią zespoły folklorystyczne, śpiewacze z Polski, oraz Zespół „Polanie” z Calgary w Kanadzie, będący jednocześnie gwiazdą wieczoru.
W imieniu organizatorów Serdecznie zapraszamy.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl