11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM KONKURSU NA OPRACOWANIE KONCEPCJI ZAGOSPODAROWANIA OBSZARU RYNKU STAREGO MIASTA W PRZEMYŚLU

 W dniu 15 lipca w podziemiach Kościoła OO. Franciszkanów w Przemyślu, odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu na opracowanie koncepcji zagospodarowania obszaru Rynku Starego Miasta w Przemyślu.   

   Uroczystego wręczenia dokonał Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma, oraz przedstawiciele firm, które sponsorowały nagrody dla uczestników konkursu. Przypomnijmy, że do konkursu zgłoszonych zostało 7 projektów przedstawiających koncepcję zagospodarowania przemyskiego Rynku. Przedstawione prace wykonane zostały na najwyższym poziomie. Posłużą one jako materiały przy wykonawstwie oficjalnego projektu na zagospodarowanie płyty przemyskiego Rynku. Po oficjalnym wręczeniu nagród odbyła się dyskusja twórców projektów, w celu wypracowania wspólnych pomysłów, które również mogłyby posłużyć za wskazówki podczas przygotowywania oficjalnego projektu.
Prace artystów architektów, można oglądać w podziemiach Kościoła OO. Franciszkanów w Przemyślu. 

RAFAŁ PORADA
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA

Opublikował:  | Data publikacji: 15-07-2005 15:22
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:52
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl