7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

POROZMAWIALI JAK PREZYDENT Z PRESIDENTEM

17 czerwca br. przemyski Rynek Starego Miasta przywitał niezwykłych gości: ponad 20 członków Valkyrie Riders Cruiser Club Poland, którzy odwiedzili na swoich motocyklach nasze miasto w ramach trwającego od 17 do 19 czerwca zlotu w Nozdrzcu. Klub skupia grupę sympatyków kultowego motocykla – Hondy F6C-VALKYRIE.

 Odwiedziny Przemyśla przez jego członków stają się już powoli tradycją – to już kolejny raz kiedy te piękne motocykle stanęły przed budynkiem Urzędu Miejskiego, gdzie mogli je podziwiać mieszkańcy miasta. W czasie wycieczki do Przemyśla goście zwiedzali miasto, a w gabinecie Prezydenta Miasta Roberta Chomy miała miejsce oficjalna wizyta presidenta wraz z przedstawicielami klubu VRCC. Na pamiątkę spotkania Prezydent Robert Choma dostał oficjalną czapkę klubową.

WITOLD WOŁCZYK
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA
fot.Grzegorz Karnas

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl