24 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Liga Maluszka

W niedzielę 02.07.2017r na Orliku w Przemyślu przy ul. Dworskiego dobiegła końca Liga "Maluszka" która trwała trzy miesiące. W finałach nasi najmłodsi piłkarze stoczyli "bój" o Puchary Przewodniczącej Rady Miejskiej Przemyśla Pani Lucyny Podhalicz która nie zapomniała również o nagrodach indywidualnych i słodyczach dla bohaterów tej imprezy.

 Startowało 12 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych, starszaków i maluszków. Można było oglądać w dniu dzisiejszym w Przemyślu najlepsze "kluby" świata wystarczy powiedzieć że grały Real , Barcelona ,Bayern, Manchester Und. Legia Warszawa czy Orlik Przemyśl....ale też były bardzo oryginalne nazwy jak Nikt ...gry i zaangażowania nie powstydziłby się nawet sam Trener Adam Nawałka który pozdrawia wszystkich uczestników naszej Ligii.

Najmłodszy piłkarz miał 3 latka. Padło mnóstwo goli, oglądaliśmy piękne akcje , łzy na zmianę z uśmiechem widać było na twarzach dzielnych piłkarzy i piłkarek liczne kontuzje opatrywała najmłodsza pielęgniarka w Polsce pięcioletnia Martynka Kędziora.

Sędziowie zawodów w osobach Andrzej Fedejko, Kamil Makara , Arkadiusz Majcher i Henryk Łaskarzewski mieli nie lada problem ale przyznali jednogłośnie, że Puchary Pani Lucyny Podhalicz należą się wszystkim drużynom.

Pierwszy raz w historii wszystkie drużyny otrzymały puchary w naszej Lidze "Maluszka". Naszym piłkarzom kibicowali rodzice, którym za liczne przybycie i zaangażowanie bardzo dziękujemy. Wszystkim życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia w kolejnej edycji naszej ligi.

 

 

Opublikował: Paweł Chmiel | Data publikacji: 07-07-2017 09:03
Modyfikował: Paweł Chmiel | Data modyfikacji: 07-07-2017 09:17