23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi

Uprzejmie informujemy, że w dniach 13 i 14 lipca 2107r. w godz. 9.00. – 17.00. wszystkie zainteresowane Panie będą miały możliwość przeprowadzenia bezpłatnych badań mammograficznych w mammobusie specjalnie zaprojektowanym dla potrzeb tego typu badań i usytuowanym w Rynku Miejskim obok Urzędu Miejskiego w Przemyślu.

Przed przystąpieniem do badania Panie wypełniają specjalnie opracowane ankiety, które zawierają informacje pozwalające na dokonanie pełniejszej oceny zdjęć przez lekarzy. Jedno badanie obejmuje wykonanie 4 projekcji (po dwie projekcje na każdą pierś).

Badaniami zostaną objęte Panie w wieku 50 do 69 lat (rocznik 1948-1967), które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały bezpłatnych badań.

 

Rejestracja telefoniczna pod nr tel. 58 767 34 55 oraz 58 767 34 77.

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniach.

 

1.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl