17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nigdy nie jest za późno na naukę języka! Zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie „Paca bez barier – Akademia Umiejętności Językowych”

logotypy_podkarpackie.png

 

Nigdy nie jest za późno na naukę języka!

 

Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym projekcie „Paca bez barier – Akademia Umiejętności Językowych”. Projekt ten współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym celem projektu jest nabycie przez jego Uczestników umiejętności posługiwania się językiem angielskim na pełnym poziomie A lub B oraz przygotowanie ich do uzyskania zewnętrznego certyfikatu TELC na poziomie A2 lub B2. Uczestnicy biorący udział w projekcie poznają zwroty i wyrażenia niezbędne w różnych sytuacjach związanych ze środowiskiem pracy.

Projekt ten skierowany jest do osób, które mieszkają, uczą się lub pracują na terenie województwa podkarpackiego, w wieku 25 lat i starszych, o niskich kwalifikacjach (posiadających wykształcenie co najwyżej średnie), pozostające bez zatrudnienia przez okres co najmniej ostatnich 6 miesięcy, osób z niepełnosprawnościami oraz osób w wieku  50 lat i starszych.

Uczestnicy, którzy ukończą kurs otrzymają zaświadczenia o uczestnictwie w kursie oraz zostaną skierowani na egzamin zewnętrzny na poziomie A2 lub B2, umożliwiający uzyskanie certyfikatu TELC. Egzaminy będą przeprowadzane na przełomie marca i kwietnia 2018 roku.

plakat - angielski.jpeg

 

Projekt realizuje MDDP Sp. z o.o. Akademia Biznesu Sp. k.

 

 

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 27-06-2017 17:15
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 27-06-2017 17:34