0 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

To ostatni moment na złożenie wniosku w Konkursie Grantowym Kulczyk Foundation - pula 100 000 zł!

Konkurs dedykowany jest organizacjom pozarządowym, przedsiębiorstwom społecznym, spółdzielniom, instytucjom kultury i jednostkom samorządu terytorialnego. Kulczyk Foundation w Konkursie postawiła na infrastrukturę. – Często od studni, mostu, szpitala czy wyposażenia szkoły zaczyna się pozytywna i dynamiczna transformacja otoczenia – podkreśla Dominika Kulczyk, Prezes Kulczyk Foundation.

Zwycięzcy otrzymują pieniądze na infrastrukturalne projekty służące innym! – Chcemy, by sam konkurs miał widoczny wpływ na świat inwestycji społecznych – tłumaczy Marta Schmude-Olczak, Dyrektor Zarządzająca Kulczyk Foundation. Wnioski w tej pierwszej w 2017 edycji można składać tylko do końca czerwca!

 

 

Co trzeba zrobić, by przybliżyć się do zwycięstwa?

 

1. Przeczytać uważnie, dlaczego zależy nam na infrastrukturze: http://kulczykfoundation.org.pl/media/63314/granty.pdf

 

2. Przeczytać dokładnie REGULAMIN: http://kulczykfoundation.org.pl/media/109366/regulamin-konkursu-grantowego_2017.pdf

 

3. Zapoznać się z FORMULARZEM APLIKCYJNYM i wypełnić go: http://www.kulczykfoundation.org.pl/media/109362/kulczyk-foundation-formularz.docx

 

4. Przesłać wniosek zgodnie z regulaminem. Wszystko, co trzeba wiedzieć o konkursie, dostępne jest na stronie http://www.kulczykfoundation.org.pl w zakładce „granty”.

 

W każdym roku kalendarzowym odbywają się dwie edycje Konkursu Grantowego Kulczyk Foundation. Zwycięzców pierwszej tegorocznej edycji poznamy 15 sierpnia 2017 r.

Jeszcze raz przypominamy: nabór do niej kończy się z ostatnią minutą czerwca!

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 26-06-2017 12:57
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 26-06-2017 13:00