2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przerwa w dostawie ciepłej wody. Płukanie sieci.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Przemyślu informuje mieszkańców o planowanej przerwie w dostawie ciepłej wody użytkowej. Potrwa ona od 26 czerwca do 2 lipca. Przerwa spowodowana jest koniecznością przeprowadzenia niezbędnych prac remontowych Ciepłowni "Zasanie",  miejskiej sieci ciepłowniczej oraz instalacji odbiorczych. Od 26 czerwca do końca następnego miesiąca (31.07.)będzie trwało także płukanie sieci wodociągowej.

W związku z płukaniem i dezynfekcją sieci wodociągowej miasta, PWiK informuje odbiorców z Przemyśla oraz gmin zaopatrywanych przez przedsiębiorstwo, że mogą wystąpić czasowe spadki ciśnienia wody oraz pojawi się zwiększona zawartość chloru w wodzie, który należy usuwać poprzez jej przegotowanie.

Za wszelkie spowodowane tym utrudnienia przepraszamy.

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 20-06-2017 15:05
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 23-06-2017 14:56
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl